"Wędrowiec Zachodniopomorski"

jest kwartalnikiem wydawanym przez Regionalną Pracownię Krajoznawczą Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Pismo przeznaczone jest dla kadry krajoznawczo-turystycznej naszego województwa, lecz otwarte jest również dla wszystkich czytelników zainteresowanych tematyką wydawnictwa. W tym dziale naszego serwisu na bieżąco będziemy umieszczać spisy treści poszczególnych numerów pisma.

DOTYCHCZASOWE NUMERY:

zapoznaj sie z numerem 1! zapoznaj sie z numerem 2! zapoznaj sie z numerem 3! zapoznaj sie z numerem 4! zapoznaj sie z numerem 5! zapoznaj sie z numerem 6! zapoznaj sie z numerem 7-8! zapoznaj sie z numerem 9! zapoznaj sie z numerem 10! zapoznaj sie z numerem 11! zapoznaj sie z numerem 12! zapoznaj sie z numerem 13! zapoznaj sie z numerem 14! zapoznaj sie z numerem 15! zapoznaj sie z numerem 16! zapoznaj sie z numerem 17! zapoznaj sie z numerem 18! zapoznaj sie z numerem 19! zapoznaj sie z numerem 20! zapoznaj sie z numerem 21! zapoznaj sie z numerem 22! zapoznaj sie z numerem 23! zapoznaj sie z numerem 24! zapoznaj sie z numerem 25!

Redakcję "WĘDROWCA" stanowi wykształcona kadra turystyczno-krajoznawcza, co gwarantuje nam rzetelny i wysoki poziom merytoryczny zamieszczonych w nim artykułów. Serdecznie zapraszamy do zakupu naszego kwartalnika. Jeśli jesteś miłośnikiem turystyki, krajoznastwa czy historii regionu, na pewno znajdziesz interesujące Ciebie materiały i opracowania. Klikając na powyższe okładki, wejdziesz na podstrony opisujące zawartość danego numeru. Serdecznie zapraszamy.

Gdzie można znaleźć "WĘDROWCA"?????

Czasopismo można nabyć w punktach i centrach turystycznych takich jak:

SZCZECIN
  • miejscu powstawania - Regionalnej Pracowni Krajoznawczej PTTK ul. Dworcowa 6
  • Oddziałach Muzeum Narodowego
  • Schronisku PTSM przy ul. Monte Cassino 19a
  • Zamku Książąt Pomorskich (Informacja Turystyczna)
  • Księgarni SEDINA

 

 

  • Pismo dostępne jest również za zaliczeniem pocztowym, po uwzględnieniu kosztów przesyłki.

    SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAKUPU CZASOPISMA I ŻYCZYMY MIŁEJ LEKTURY.

    Wszelkie informacje na temat "WĘDROWCA" można uzyskać w Oddziale Zachodniopomorskim PTTK (patrz kontakt). Zaznaczamy, że praca redakcji kwartalnika jest pracą społeczną a autorzy nie pobierają honorariów za wydrukowane na łamach "WĘDROWCA" artykuły.